Автор Адміністратор

Час на читання: 0 хв. 51 сек.

news

Розміщено для ознайомлення публічний договір приєднання

Шановні споживачі!

Доводимо до вашого відома, що на виконання п.5 ст.13 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», з 1 лютого 2022 року на офіційному веб-сайті Хмельницького комунального підприємства «Спецкомунтранс» у розділах: «Новини», «Публічна оферта», «Діяльність», розміщено для ознайомлення публічний договір приєднання для фізичних осіб. Також, даний договір розміщено для ознайомлення у оплатних пунктах підприємства за адресами вул. Толстого, 1 та вул. Інститутська, 6.

Додатково повідомляємо, що публічний договір приєднання про надання послуги з поводження з побутовими відходами з власниками індивідуальних (садибних) житлових будинків вважається укладеним, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному на веб-сайті виконавця послуги такий власник не вчинив дій щодо відмови від комунальної послуги.

З повагою

адміністрація ХКП «Спецкомунтранс»


Ознайомитися з повним текстом договору можна тут.

Читайте також

news
Будівництво очисних фільтрувальних споруд

На полігоні ТПВ триває будівництво очисних фільтрувальних споруд.

Виконавець проєкту литовська компанія "Arionex LT", устаткування виготовляє австрійська компанія "Rotreat Abwasserreinigung". Технічний нагляд здійснює французька компанія "Egis".

Представник "Arionex LT" Ірмантас Сідлаускас розповів, що триває підготовка майданчика для встановлення самої установки. Наразі відбувається облаштування ємностей збору фільтрату та ємностей накопичувача очищених стічних вод.

Проєкт фінансується за грантові кошти від Інвестиційної платформи сусідства ЄС та Європейського банку реконструкції та розвитку.

news
Звернення про затвердження інвестиційної програми на 2024 - 2033 роки

24.05.2024 року на сайті Хмельницького комунального підприємства «Спецкомунтранс» було оприлюднено проект Інвестиційної програми Хмельницького комунального підприємства «Спецкомунтранс» на 2024 - 2033 роки з метою одержання та врахування пропозицій і зауважень від громадськості. Протягом встановленого законодавством терміну пропозицій і зауважень від громадськості не надходило. Відповідно до Наказу Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України від 08.09.2023 № 800 «Про затвердження Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері управління побутовими відходами», Хмельницьке комунальне підприємство «Спецкомунтранс» звертається до Хмельницької міської ради із проханням про затвердження проекту Інвестиційної програми.

news
Оприлюднення проекту інвестиційної програми на 2024 - 2033 роки

Повідомлення про оприлюднення

проекту Інвестиційної програми

Хмельницького комунального підприємства «Спецкомунтранс»

на 2024 - 2033 роки

Відповідно до Наказу Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України від 08.09.2023 № 800 «Про затвердження Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері управління побутовими відходами», з метою одержання та врахування пропозицій і зауважень громадськості, Хмельницьке комунальне підприємство «Спецкомунтранс» оприлюднює для громадського обговорення проект Інвестиційної програми Хмельницького комунального підприємства «Спецкомунтранс» на 2024 - 2033 роки.

Інвестиційна програма розробляється для реалізації заходів з оновлення основних засобів, будівництва, реконструкції, модернізації, технічного переоснащення об’єктів оброблення побутових відходів відповідно до частини першої статті 36 Закону України «Про управління відходами».

Метою розроблення Інвестиційної програми є обґрунтування запланованих витрат ХКП «Спецкомунтранс», які спрямовуються на оновлення основних засобів, будівництво, реконструкцію, модернізацію, технічне переоснащення об’єктів оброблення побутових відходів, придбання матеріальних та нематеріальних активів та/або сум, спрямованих на повернення кредитів, виплат за договорами фінансового лізингу та інших зобов’язань, які планується використати для фінансування зазначених цілей.

Рішення про затвердження Інвестиційної програми Хмельницького комунального підприємства «Спецкомунтранс» на 2024 - 2033 роки прийматиме Хмельницька міська рада.

Ознайомитись з проектом Інвестиційної програми Хмельницького комунального підприємства «Спецкомунтранс» на 2024 - 2033 роки, а також пов’язаними із нею документами, можна у Хмельницькому комунальному підприємстві «Спецкомунтранс» за адресою м. Хмельницький, вул. Князя Святослава Хороброго, 1.

Проєкт Інвестиційної програми Хмельницького комунального підприємства «Спецкомунтранс» на 2024 - 2033 роки розміщений для ознайомлення на сайті Хмельницького комунального підприємства «Спецкомунтранс» :https://skt.km.ua/

Дата початку строку прийняття громадських пропозицій — 25 травня 2024 року. Відповідно до п. 18 Наказу Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України від 08.09.2023 № 800 «Про затвердження Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері управління побутовими відходами», строк, протягом якого від заінтересованих осіб приймаються пропозиції,  не може бути меншим за 14 календарних днів та більшим, ніж 20 календарних днів з дня оприлюднення проєкту Інвестиційної програми.

Кінцевий термін прийняття громадських пропозицій до проєкту Інвестиційної програми Хмельницького комунального підприємства «Спецкомунтранс» на 2024 - 2033 роки - 10 червня 2024 року включно. Пропозиції та зауваження, подані після встановленого терміну, не розглядаються.

Зауваження і пропозиції до Інвестиційної програми Хмельницького комунального підприємства «Спецкомунтранс» на 2024 - 2033 роки подаються за адресою:

вул. Князя Святослава Хороброго, 1, м. Хмельницький, 29008

Відповідальна особа: головний економіст Кольцова Наталя Миколаївна

телефон (0382) 67-29-54

 

Зауваження і пропозиції можуть бути надіслані на електронну пошту: skt_office@ukr.net


Інвестиційна Програма ХКП "Спецкомунтранс" на 2024 - 2033 роки

Додатки:

Договір гранту з ЄБРР

Договір з концорціум компаній Arionex LT та Rotreat Abwasserreinigung

Додаткова угода з ТОВ ЕКСІМЛІЗИНГ

Зміни до договору з концорціум компаній Arionex LT та Rotreat Abwasserreinigung

Зміни до кредитного договору та договору гранту з ЄБРР

Кредитний договір з ЄБРР

Контейнери пластикові 1100FL

Кошторис будівництва каналізаційного колектору

Графік та суми фінансування

Кошторис газопроводу

Кошторис ЦУВ

КП Едельвейс

КП Контейнери України

КП контейнери Хмельницький

КП Лемешко

Сміттєвоз FORD 1833 HIDROMAK

Фінансові плани та план-графік

Основний договір з ТОВ "Будпартнер Плюс"

Додаткова угода №1 з ТОВ "Будпартнер Плюс"

news
План дій "Зелене місто" Хмельницький

2 червня 2023 року рішенням сесії Хмельницької міської ради затверджено План дій «Зелене місто» для міста Хмельницького, який допоможе місту системно вирішувати екологічні проблеми.
План передбачає реалізацію 21 пакету заходів в шести ключових сферах: врядування та планування, зелені зони, міський транспорт, енергетична безпека, водні ресурси та тверді побутові відходи.