organization

Порядок надання послуг з поводження з побутовими відходами
       Для вивезення твердих відходів застосовується контейнерна чи без- контейнерна схема. 

      За  контейнерною  схемою використовуються  технічно справні контейнери, що можуть належати як  виконавцеві, так і споживачу послуг. Вивезення відходів проводться відповідно до графіка.  

      Для вивезення твердих відходів за безконтейнерною схемою (застосовується, як правило, у будинках приватного сектору з присадибною ділянкою) споживач відповідно до графіків вивезення побутових відходів по місту та по селах територіальної громади завчасно до приїзду сміттєвоза, виставляє у місцях,  погоджених  з виконавцем, закриті ємкості з відходами місткістю не більш як 0,12 куб. метра.

     Для  збору  великогабаритних  відходів на  майданчиках   загального   користування, а також на майданчиках для споживачів, які самостійно утримують контейнери та контейнерні майданчики, відводиться спеціальний майданчик з твердим покриттям.

     Великогабаритні  відходи з майданчиків загального користування вивозяться відповідно до встановленого графіку, а з майданчиків для споживачів, які самостійно утримують контейнери та контейнерні майданчики, за  заявою споживача.

     Тип та кількість спеціально обладнаних для цього транспортних  засобів,  необхідних для перевезення відходів, визначаються виконавцем.

     Завантаження відходів здійснюється виконавцем.

     Виконавець вивозить рідкі відходи за заявою споживача, але не рідше ніж один раз на шість  місяців.