www.skt.km.ua

Дізнайтесь про стан вашого рахунку.

Для того, щоб дізнатися про стан оплати за послуги надані ХКП "Спецкомунтранс", Вам необхідно у текстове поле ввести номер вашого особового рахунку.

 

 

Рішення міської ради що до підприємства

1. Рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради від 23.07.2015 року № 500 "Про встановлення тарифів на послуги Хмельницького комунального підприємства "Спецкомунтранс" з вивезення побутових відходів"  діє тільки в частині тарифу на захоронення.

2. Рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради від 22.09.2016 року № 673 "Про затвердження норм надання послуг з вивезення побутових відходів у м. Хмельницькому та втрату чинності рішення виконкому"

3. Рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради від 08.02.2018 року № 87 "Про введення в дію рішення конкурсної комісії про визначення переможців конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Хмельницького"

4. Рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради від 28.03.2019 року № 270 "Про встановлення тарифів на послуги Хмельницького комунального підприємства "Спецкомунтранс" з вивезення побутових відходів"