www.skt.km.ua

Дізнайтесь про стан вашого рахунку.

Для того, щоб дізнатися про стан оплати за послуги надані ХКП "Спецкомунтранс", Вам необхідно у текстове поле ввести номер вашого особового рахунку.

 

 


Новини підприємства


Інформація про наміри змінити тарифи

2021-05-14

Інформація про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами, що надаються ХКП «Спецкомунтранс»   Керуючись Наказом Мінрегіонбуду України від 05.

 


Проект рішення про встановлення нових тарифів

2021-05-12

  ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ РІШЕННЯ   від ____________________№_____________     Про встановлення Хмельницькому комунальному підприємству «Спецкомунтранс» тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами   Розглянувши звернення Хмельницького комунального підприємства «Спецкомунтранс», враховуючи, що діючі тарифи на послуги є нижче їх економічно обґрунтованого рівня, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про житлово-комунальні послуги», постановою Кабінету Міністрів України від 26.

 


Що робити з "Зеленим" сміттям?

2019-11-08

Що робити з гіллям, листям та відходами з городів?

Фото 1

Фото 2

 


Зміна порядку надання пільг з жовтня 2019 р.

2019-11-01

До уваги споживачів, які мають пільги на оплату житлово-комунальних послуг!   Звертаємо увагу на зміну порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

 


Відкрита філія №2 вул.Інститутська, 6

2019-10-10

   Відкрита філія №2 відділу відділу збуту послуг за адресою:м.Хмельницький, вул.Інститутська, 6 (в приміщенні колишнього ЖЕКа "Будівельник")Режим роботи: понеділок-вівторок: з 800 до 1600 

 

[1]